Poważny biznes w poważnym oraz stabilnym rynkiem nieruchomości – dobra inwestycja na k przyszłość

Dobra inwestycja to pewne i stabilne zyski w poważnym biznesie

Posiadasz kapitał pieniężny i chciałbyś zainwestować poważny biznes, w ten obszar działalności, która przyniesie stabilny roczny zysk?
Przyjdź do nas mamy idealną propozycję skierowaną w twoim kierunku.
Zarabiaj razem z nami swoje 10-15% w skali roku, na własny rachunek.

Kim jesteśmy, jakie mamy cele?

Jesteśmy firmą, operatorem z 10 stażem- przedsiębiorstwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych zarządzającym wynajmem oraz ich sprzedażą.
Nasz główny cel to świadczyć obsługę sprzedaży, obrotu oraz wynajem w zakresie: apartamenty, domy, inwestycja w nieruchomości , a także zapewniać
solidne wsparcie dla naszych partnerów- agentów nieruchomości oraz klientów korzystających z naszych usług.
Zawsze nasze czynności opieramy o pewny grunt, czyli uczciwość, konkrety w działaniu- potwierdzone jasnymi i klarownymi zawieranymi umowami, terminowością oraz wysoką, nienaganną jakością składanych przez nas ofert.

Zasięg naszej działalności

Ofertę oraz,,misję,, dostarczania gotowych powierzchni mieszkaniowych i inwestycji,,Premium,, prowadzimy na terenie całej Polski.
Między innymi usługi świadczymy na Mazowszu- posiadając 1024 obiekty, z których duża część ma znalazła już swoich nabywców, Opolszczyzna 534 obiekty, zarówno domy, jak i apartamenty: 467 luksusowych i przytulnych lokum, czekających oraz mających już własnych mieszkańców, a także region Lubelszczyzny, w którym operujemy liczbą nieruchomości wynoszącą 321 obiektów.
Obecnie prężnie się rozwijamy, skupiając się na obszarze kraju, w paśmie gór -Karkonoszy. Docelowo na początku mamy w planach przystosowanie w tym regionie pod wynajem i sprzedaż około 150 nieruchomości, czyli lokale wykończone i wyposażone w standardzie *****.gwiazdek.
Na obecnym etapie inwestycji w sprzedaży znajduje się 122 komfortowych wnętrz, mających własną kameralną strefą SPA, narciarnię, oraz szereg atrakcji dla najmłodszych lokatorów. Preferujemy tę nową lokalizację dla gości oraz stałych nabywców naszych apartamentowców ze względu na niezwykłe malownicze, górzyste krajobrazy polskich Karkonoszy.
W niedalekiej przyszłości własną ofertę planujemy rozszerzyć na kolejne części kraju, w tym centrum Polski, a także region Rzeszowski.

Usługi dodatkowe

Oprócz usług- świadczenia obrotami nieruchomości. Nasza firma oferuje też doradztwo oraz rzeczoznawstwo w czasie sprzedaży i wyceny nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Również doradzamy klientów w czasie wyboru i zakupu luksusowego zacisza, biorąc pod uwagę wszelkie, możliwe preferencje naszego klienta.

Możesz również polubić…