Szkolenie biznesowe Wrocław, na miarę nowoczesności w komfortowej praktyczności.

Kim jesteśmy, co robimy, w jaki sposób?

Nasza firma profesjonalnie oraz szablonowo zajmuję się szkoleniami w tradycyjnym z połączeniem interaktywnego stylu, z wykorzystanie najnowszych zdobyczy techniki.
Działamy na cały obszarze dolnego śląska, nie tylko w jego stolicy. Szkolenia biznesowe w miejscowości Wrocław prowadzimy od około 10 lat.
Posiadamy doświadczoną kadrę, grono trenerów- instruktorów. Dobrze znających się na mentoringu, czyli przekazywanie wiedzy i prowadzenie innych osób do właściwego celu.

Oferta kursów/ szkoleń

Tematyka naszych szkoleń obejmuje przede wszystkim:
-SEO,
– marketing,
-pozycjonowanie,
-MLM, B2B,
-sprzedaż oraz obsługę klienta,
-a także metody negocjacji biznesowej w czasie sprzedaży,
-kampanie reklamowe,
-sprzedaż produktu- kampania pasywna oraz aktywna,
-organizacja firmy,
-biznesplan na topową,,7,,
-manager sprzedaży- prowadzenie zespołu,
-projekty sprzedażowe i inwestycje rynkowe,
-partnerstwo biznesowe.
-ubezpieczenie,
-finanse firmowe,
-handel w branży IT,
-system B2B,
-platformy e-commerce,
-relacje w biznesie i sztuka negocjacji,
-wykorzystanie zasobów biznesowo- ludzkich.

Dodatkowo:
Kursantom biorącym udział w naszych szkoleniach zapewniamy wszelkie niezbędne materiały dydaktyczne, dostęp do sieci Wi-Fi, komfortowe i klimatyzowane sale konferencyjne. Naszym Gościom podczas szkoleń oferujemy również catering w postaci ciepłego obiadu, a także słodkiego poczęstunku w trakcie cykli szkolenie biznesowe – wykładów coachingowych.

Nasza misja

Naszą ideą w czasie kursów prowadzonych przez nas jest m. in.: ,, efektywna praktyka, krótka teoretyka,,. Zawsze nasi trenerzy stawiają na najnowsze i pewne, a także efektowne w pracy rozwiązania dydaktyczno-techniczne. Wszystko po to, aby nasi kursanci mogli opanować i zgłębić tajniki nawet najtrudniejszych zagadnień poruszanych oraz omawianych, krok po kroku w czasie szkolenia.

Forma szkolenia z adaptacją do jego uczestników warsztatów

Prowadzimy kilka rodzajów kursów, m. in. w formie tradycyjnej, czyli stacjonarne oraz szkolenia online, a także dodatkowo, tzw. szkolenia hybrydowe. Ostatni wymieniona forma szkolenia dostosowania jest do grona osób, będących odbiorcami naszych szkoleń, mających specjalne potrzeby dostępu.
Dostępu do szkoleń zarówno w trybie stacjonarnym na miejscu, jak i online, czyli bardziej mobilne, za pośrednictwem łącza do Internetu.
Oczywiście w takich sytuacjach wszystkie- wszelkie materiały szkoleniowe/ dydaktyczne dostarczamy drogą elektroniczną.
Certyfikat niezależnie od formy odbywania kursu, nasi kursanci mają możliwość odebrania certyfikatu osobiście lub po otrzymaniu drogą pocztową (w formie przesyłki listownej).

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy.
Do zobaczenia i usłyszenia na miejscu.

 

Możesz również polubić…