Praca księgowej.

Jesteś księgową, która szuka stałej pracy na wysokim poziomie? Masz doświadczenie oraz dużą wiedzę w tej dziedzinie? Nie straszne są Ci takie zadania jak analiza finansowa firmy lub samodzielne prowadzenie wszystkich spraw księgowych rozwijającego się biznesu? Mamy dla Ciebie świetną ofertę.
Nasza rozwijająca się firma szuka osoby na stanowisko księgowa. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, dobre warunki oraz pracę w zgranym i miłym zespole. Do twoich zadań będzie należało zajmowanie się sprawami księgowymi naszego biznesu, będziesz odpowiedzialna za takie projekty jak analiza finansowa i wiele innych. Gwarantujemy Ci stały rozwój oraz zaangażowanie w twoje kształcenie. Chętnie sfinansujemy kursy i szkolenia, które umożliwią Ci podniesie twoich umiejętności i kwalifikacji. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że będzie miało to pozytywne skutki również dla nas. Oferujemy Ci własne biuro, ale bierzemy również pod uwagę pracę zdalną.

Finanse – trudna sprawa?

Wymagamy od Ciebie sumienności oraz chęci do pracy. Zależy nam na współpracy z osobą, która podchodzi z zaangażowaniem do każdego postawionego przed nią zadania. Masz możliwość zyskać naprawdę dobre miejsce zatrudnienia, zatem nie warto zwlekać, aż ktoś zajmie Ci miejsce. Jeśli zatem masz odpowiednie wykształcenie i doświadczenie i chcesz rozpocząć nowe wyzwanie zawodowe to skontaktuj się z naszym działem kadr. Chętnie spotkamy się z tobą na rozmowę kwalifikacyjną, na której będziemy chcieli Cię lepiej poznać. Miło będzie jeśli samodzielnie postanowisz przedstawić nam swoje atuty, udowodni nam to, że jesteś osobą, która zna swoją wartość, a właśnie takich pracowników potrzebujemy. Zależy nam na pracownikach, którzy mają charakter, potrafią pracować z innymi i są gotowi zawsze wesprzeć pozostałych. Możesz rozpocząć pracę w naszym młodym zespole, w którym wszyscy są przyjaciółmi i wspólnie pracują nad rozwojem naszej firmy. Możesz stać się częścią naprawdę dobrze rokującego biznesu, który z każdym dniem wzbudza zainteresowanie większej ilości klientów. Być może to właśnie Ciebie potrzebujemy, aby nasz biznes rozwijał się jeszcze szybciej i mocniej.
Czekamy na twoje zgłoszenie. Do CV dołącz list motywacyjny i napisz, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do naszego zespołu. Chętnie dowiemy się więcej na twój temat, aby mieć pewność, że sprawdzisz się w naszej ekipie pracowniczej. W zamian gwarantujemy Ci naprawdę wiele korzyści, kasę i rozwój. Jest to wymarzona praca dla osób, które marzą o osiągnięciu sukcesu zawodowego już dziś.

 

Możesz również polubić…