Dlaczego warto wybrać tablice magnetyczne suchościeralne?

Tablice magnetyczne suchościeralne od jakiegoś czasu doskonale zastępują tradycyjne tablice kredowe. Wynika to z ich zwiększonej funkcjonalności względem tych tablic. Są nie tylko bardziej estetyczne, ale również mają więcej zastosowań. Jakich? Warto się przyjrzeć.

Czym się różni tablica suchościeralna od kredowej?

Po tablicy kredowej pisze się jedynie kredą w różnych kolorach. Wymaga ona ścierania gąbką ma mokro, co może powodować zacieki i smugi. Używanie takiej gąbki i kredy brudzi również dłonie, co nie jest szczególnie przyjemne dla nauczycieli mających na co dzień kontakt z kredą.

Tablica suchościeralna magnetyczna ma dwie funkcje. Można po niej pisać kolorowymi markerami, a dzięki powierzchni magnetycznej można również przytwierdzać do niej różne elementy o charakterze edukacyjnym na magnesach. Takie magnetyczne obrazki przyklejane do tablic są bardzo przydatne na przykład w nauce dotyczącej zasad ruchu drogowego, czy w edukacji najmłodszych.

Dlaczego tablice magnetyczne są lepsze?

W sklepie http://e-tablica.pl/142-tablice-magnetyczne-suchoscieralne można wybierać spośród wielu modeli i formatów tablic magnetycznych, i każdy jest warty obejrzenia. Tego rodzaju tablice świetnie sprawdzają się jako kreatywna zabawa dla najmłodszych w domu i w szkole, ale jako potężne narzędzie edukacyjne, na wszelkich szkoleniach, wykładach, kursach. Do malowania wykorzystuje się różnokolorowe mazaki, co pozwala na precyzyjniejszy, lepiej widoczny zapis.

Do ścierania natomiast służy specjalna gąbka, która pozostawia tablicę idealnie białą i suchą, przygotowaną do malowania bez konieczności używania wody. Magnetyczna powierzchnia jest bardzo wygodna, gdy istnieje potrzeba przytwierdzenia do ściany różnych magnetycznych pomocy naukowych. Z nimi edukacja jest o wiele łatwiejsza i lepiej wpływa na wyobraźnię. Dodatkowo, specjalne modele tablic dwustronnych wsparte są na mobilnym stelażu, który można wykorzystywać w różnych miejscach, po prostu przenosząc tablicę tam, gdzie jest potrzebna.

 

 

Kategoria: biznes

Możesz również polubić…