Skup aut w działaniu, bez zardzewiałego hamulca nieuczciwości, jako mocna domena naszej Firmy

Doświadczenie w skupie aut, to nasza domena jakości w działaniu

Nasza  firma działa w tej branży od  ponad 15 lat.
Jako jedni z nielicznych oferujemy najkorzystniejsze warunki w wycenie aut. Skup aut prowadzimy w całej Polsce, we wszystkich wojewódzkich miastach kraju. Nasza firma zajmuje się tym już spory kawałek czasu na rynku, tak naprawdę określa i wyróżnia nas  na tle konkurencji – ,,skup aut w oparciu o tradycje!

Wycena samochodu, czas zacząć, cena nie na skorodowanych hamulcach u kół, a uczciwie.

Wstępną wycenę  pojazdu rozpoczynamy od rozmowy telefonicznej. W następnym etapie, czyli po wstępnej telefonicznej wycenie i akceptacji początkowych ustaleń przez klienta, następuje umówienie dogodnego terminu kontroli stanu technicznego pojazdu. Natomiast  w celu dokonania dalszej transakcji sprzedaży oraz podpisania umowy kupna-sprzedaży potrzebujemy od klienta tylko dowodu rejestracyjnego samochodu oraz dowodu osobistego, osoby sprzedającej swój pojazd.
Pieniądze wypłacamy od ręki i na miejscu, bez żadnych ukrytych kruczków w postaci haczyków. i sporządzamy wszelkie niezbędne dokumenty.
W razie pytań pracownicy firmy są do  zawsze do dyspozycji klienta Zawsze stawiamy w każdej sytuacji na: rzetelność, uczciwość i jasne zasady.
Takimi wartościami kierujemy się od samego momentu, kiedy to firma kiełkowała na rynku samochodowym,  macierzystym w regionie, by potem usługi oferować już we wszystkich zakątkach Polski.

Trochę o nas samych- konkrety, nie obietnice bez pokrycia w realiach

Zespół  naszej firmy składa się z wykwalifikowanych pracowników, dla których motoryzacja od wielu lat jest wielką pasją.
Nieustannie każda osoba pracująca u nas w firmie przechodzi,  co najmniej 3 razy w roku- kilkudniowe szkolenia, więc idziemy cały czas na przód pełną parą naszego fachu w dłoniach.
Nieustannie do przodu w zmieniającym się ciągle rynku motoryzacyjnym dot.

Rodzaje skupowanych przez nas aut

W oferowanej najlepszej, zaproponowanej przez nas cenie. Skup samochodów realizujemy niezależnie od ich stanu technicznego, czyli
:-auta powypadkowe, przeznaczone do kasacji
– samochody przeznaczone przez ich właścicieli tylko na tzw. przeszczep (części zamienne)
-auta zabytkowe
-auta z rynku wtórnego, to znaczy: auto miało więcej niż jednego właściciela
– samochody z zagranicy
– samochody z zajęciem komorniczym, wystawione na aukcje lub już wylicytowane
– pojazdy firmowe oraz tez te, które są już po wygaśnięciu umowy leasingowej

Jedynym wyjątkami, będące odstępstwami od tej reguły: są samochody pochodzące z kradzieży lub mające nie do końca jasną, podejrzaną przeszłość drogową. Po prostu brzydzimy się jakiegokolwiek paserstwa w tej branży.
Wykluczamy również ze skupu samochody, których właściciele mają jeszcze trwającą umowę leasingową.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń  już teraz i nie czekaj, aż zrobią to inni za ciebie. Zapraszamy do nas!

 

Możesz również polubić…