Plenerowe zdjęcia ślubne? Postaw na Pieniny!

Sesja ślubna jest dziś nieodłącznym elementem każdego wesela. Pary prześcigają się w jakości i oryginalności zdjęć, decydując się często na przekombinowane pomysły, byle by pokazać na facebooku coś nietypowego. Dobrym posunięciem, będzie w tym wypadku postawienie na piękno natury. Każdy z nas ma to w sobie. Ten zachwyt, który budzi w nas onieśmielająca potęga przyrody, dlatego Pieniny są świetnym miejscem na taką sesje zdjęciową. Sprawdźmy najlepsze miejsce na zdjęcia, które pokażą jak bardzo się kochacie.

Rezerwat kajobrazowy,,Biała Woda’’.

Jeśli lubicie zielony krajobraz, to na pewno Wasza sesja wypadnie tutaj idealnie. Wyjątkowo unikalna flora, dopełni zdjęcia swoją intensywnością. Fotograf z pewnością będzie miał setki pomysłów na oryginalne zdjęcia – oczywiście jeśli wynajęliście profesjonalistę.

Zamek w Niedzicy.

Średniowieczny zamek w Niedzicy, to doskonałe miejsce na ślubną sesję. Monumentalna gotycka budowla doda charakteru Waszym zdjęciom, a woda zalewu Czorsztyńskiego uwypukli głębie fotografii.

Wodospad Zaskalnik.

Wodospad być może na pierwszy rzut oka wydaje się pomysłem dość sztampowym jeśli chodzi o fotografię ślubną, ale ten wodospad jest wyjątkowy. Jeśli trafimy na porę przed ulewą, wodospad opada spokojnym wolnym rytmem. Gdy trafiliśmy na czas po obfitych opadach, to nurt potoku przyśpieszy i wodospad będzie wyglądał jak szalejący żywioł. Czyż to nie dobre miejsce na sesje ślubną?

 

Możesz również polubić…