Co znajduje się w asortymencie marki Pinko?

Pinko to jedna z popularnych włoskich marek odzieżowych, która swoją działalność rozpoczęła pod koniec lat 80. XX wieku. Oferta firmy skierowana jest bezpośrednio do kobiet, które są pewne siebie i cenią sobie unikalny styl. Poza elegancką i oryginalną odzieżą, w asortymencie marki Pinko znajdziecie również bardzo ciekawe dodatki, w tym między innymi obuwie, paski, szale, kapelusze, galanterię skórzaną oraz inne dodatki. Marka ta odpowiedzialna jest również za produkcję wysokiej jakości torebek, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas prestiżowych kolacji oraz wyjścia ze znajomymi.

Ta włoska marka znana jest z tego, że nie boi się oryginalnych fasonów i śmiałych wzorów, które zaskakują klientki i ich przyjaciół. Jednocześnie brand ten jest niezwykle kobiecy, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród świadomych kobiet. Warto przytoczyć osoby, które współpracowały już z marką, a są to między innymi Naomi Campbell, Kate Bosworth, Barbara Palvin, Alessandra Ambrosio, Eva Herzigowa, czy też Terry Richardson. Produkty tej marki dostępne są na rynku polskim w oficjalnym sklepie online oraz w renomowanych butikach.

Jakie produkty znajdziecie w sklepie Pinko?

Asortyment marki Pinko podzielony jest na kilka kategorii. Jedną z nich jest odzież. W niej znajdują się między innymi sukienki, koszule i bluzki, żakiety, dzianina, odzież wierzchnia, spódnice, topy, damskie jeansy, spodnie, linia take care oraz wysokiej jakości bielizna. Tak jak wspominaliśmy, bardzo szeroki jest również asortyment w kategorii dodatków oraz torebek. Dużym zainteresowaniem cieszy się również linia produktów Journal, za której produkcję również odpowiadają projektanci Pinko.

Markę Pinko na polskim rynku reprezentuje grupa modowa GPoland. To ona odpowiada za udzielania licencji na prowadzenie franczyzy włoskiego producenta mody. Prowadzenie własnego butiku marki może być bardzo ciekawym pomysłem na biznes, nie tylko dla osób interesujących się na co dzień modą. W przypadku marki Pinko, franczyza dostępna jest po kontakcie z GPoland i może okazać się bardzo dochodowym biznesem. To wyjątkowa odzież, którą pokochają świadome klientki.

Możesz również polubić…