Najnowsze wieści o Overwatch 2!

Overwatch od Blizzard to już kultowa gra, która swój początek miała w 2014 roku, a obecnie grają w nią miliony ludzi na całym świecie. Według danych w pierwszą część gry zagrało ponad 50 milionów graczy, co jest wynikiem naprawdę spektakularnym. Producenci poszli za ciosem i na fali niesłabnącego zainteresowania zaczęli pracę nad aktualizacjami i stworzeniem kontynuacji, a mianowicie Overwatch 2, który również ma podbić serca milionów graczy.

Wstępnie premiera kontynuacji Overwatch planowana jest na koniec roku 2020, choć wydaje się, że start może się nieznacznie przesunąć na początek 2021 roku. W grę na pewno będzie można grać na komputerach, a wciąż nie wiadomo, czy producenci przygotowują wersję grywalną tylko na najnowsze konsole, czy również na sprzęt starszej generacji. Niewątpliwym atutem Overwatch są wymagania sprzętowe, które nie są trudne do osiągnięcia, dlatego znacznie więcej osób może spróbować jak smakuje rozgrywka. W grze zdecydowanie postawiono na takie aspekty jak optymalizacja i grywalność.

Na jakie zmiany zwrócić uwagę?

Kontynuacja Overwatch będzie również kontynuacją losów bohaterów z pierwszej edycji. Autorzy gry zadbali o to, by gracze jeszcze lepiej mogli poznać swoich ulubionych bohaterów oraz pogłębili fabułę całej gry. Ponadto zwiększona ma zostać ilość tradycyjnych wstawek w postaci filmów w trakcie gry, które jeszcze lepiej pozwalają wczuć się w fantastyczny klimat Overwatch. Więcej o nowej odsłonie gry oraz innych produkcjach firmy Blizzard można przeczytać na stronie internet owej https://blizzplanet.pl/.

Dużym atutem dla graczy z pierwszej części Overwatch jest fakt, że zdobyte doświadczenie, poziom rozwoju postaci oraz mapy będą zintegrowane i możliwe będzie połączenie tego i płynne przejście do “dwójki”. Tak naprawdę na Overwatch warto spojrzeć jak na rozbudowana aktualizację i kontynuację gry, a nie całkowicie osobną produkcję. Rozbudowana również została wersja gry sieciowej, dzięki czemu będzie to jeszcze bardziej grywalna produkcja oraz będzie wzmagać jeszcze większe emocje. Oczywiście jak zawsze, ulepszona została grafika, powiększono zdolności bohaterów oraz dodano wiele innych praktycznych rozwiązań.

Możesz również polubić…